Strona głównaStartKontakt

Prudnicka.pl - Dziennik Internetowy Ziemi Prudnickiej, to internetowa gazeta dostarczająca najnowszych informacji z południa opolszczyzny, tworząca społeczność ludzi pogranicza.

Dane kontaktowe:

Siedziba redakcji: Racławice Śląskie, ul. Zwycięstwa 85.

Adres e-mail: , gadu-gadu: 4719965, tel.: 661 738 218.

Już teraz odwiedź nasz profil na Facebooku.

Redaktor naczelny
Stanisław Stadnicki

Stanisław Stadnicki (e-mail: ).

Rocznik 1982. Z wyszktałcenia i zamiłowania informatyk, twórca stron internetowych, grafik, programista, miłośnik lokalnej historii, działacz społeczny. Prowadzi własną firmę pod nazwą WebInspiracje. W wolnych chwilach uczestniczy w maratonach górskich, odwiedza kina, jeździ na rowerze i spotyka się z rodziną oraz znajomymi.

Prowadzi także inne serwisy internetowe: Racławice Śląskie w Internecie, Kolej Podsudecka oraz blog motywacyjny "ruszamy do przodu". Jego domowa strona dostępna jest pod adresem: www.stadnicki.pl.

Dowiedz się więcej o Prudnicka.pl

Jeśli chcesz poznać historię naszego serwisu - przeczytaj specjalny artykuł: historia Dziennika Prudnicka.pl

Polecamy

Jeśli podoba się Państwu nasza strona internetowa i szukacie Państwo sprawdzonego fachowca w dziedzinie projektowania i tworzenia witryn internetowych, to polecamy i zapraszamy do skorzystania z oferty firmy WebInspiracje.pl.

Podziękowania

Redakcja serdecznie dziękuje wszystkim osobom dostarczającym materiały do publikacji, autorom tekstów, osobom przesyłającym do nas swoje uwagi. Przyczynia się do tego, że Prudnika.pl z każdym dniem staje się lepszym serwisem.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Dziennik Prudnicka.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism pod pozycją 625. Kopiowanie, wykorzystanie, powielanie materiałów dostępnych w serwisie wymaga pisemnej zgody redakcji.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dziennik Prudnicka.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism.
Kopiowanie, wykorzystanie, powielanie materiałów dostępnych w serwisie wymaga pisemnej zgody redakcji.
Pomysłodawca serwisu: Stanisław Stadnicki

Projekt i wykonanie: WebInspiracje.pl Stadnicki.pl Projektujemy strony internetowe.

Polecamy:

  • Raclawice.Net
  • KolejPodsudecka
  • Stanisław Stadnicki
  • Do Przodu
  • WebInspiracje