Strona głównaStartHistoria strony

Dziennik Internetowy Prudnicka.pl wystartował 4 października 2010 roku. Pomysłodawcą serwisu był Stanisław Stadnicki (obecnie Redaktor Naczelny). Dziennik jest zarejestrowany w Opolskim Sądzie Okręgowym i ma status prawnie działającej gazety internetowej. Prawdopodobnie to pierwsza oficjalna gazeta internetowa pogranicza polsko-czeskiego.

Od początku Dziennik Prudnicka.pl dostarczał bieżących informacji z terenu powiatu prudnickiego oraz pogranicza polsko-czeskiego. Obecnie nasz Dziennik to ponad 2 tysiące artykułów, kilka tysięcy fotografii i mnóstwo odwiedzających każdego dnia. Możemy zaryzykować twierdzenie, że jesteśmy największym i najbardziej rozbudowanym serwisem internetowym regionu.

Pierwsza wersja strony

Pierwsza wersja naszej strony

Nasza redakcja składzie szczególny nacisk na dotaczanie czytelnikom konkretnych, fachowych informacji, prezentowanych w możliwie prosty sposób. Dbamy zwłaszcza o prezentację turystyczną naszego pięknego regionu: zachęcamy do udziału w imprezach turystycznych, wydarzeniach kulturalnych.

Prudnicka.pl to także działy interaktywne. Nasi czytelnicy mogą dodawać ogłoszenia, komentować teksty oraz uczestniczyć w zabawach jak liga typera (typowanie wyników zawodów sportowych).

Ogromny nacisk kładziemy na kontakt z naszymi czytelnikami. Staramy się być zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Współpracujemy też z innymi, lokalnymi mediami i twórcami stron WWW.

Druga wersja strony

Druga wersja naszej strony

Aktualna wersja strony

Aktualna wersja naszej strony

Jesteśmy dumni z tego, że w naszej małej ojczyźnie dzieje się tyle ciekawych rzeczy. Zawsze staramy się chwalić i polecać osoby poświęcające swój wolny czas realizacjom swoi pasji. Zależy nam by w dzisiejszym świecie, przesiąkłym nieco nadmiarem złych informacji, duży nacisk kłaść na wiele pozytywnych rzeczy dziejących się w około nas. Między innymi dlatego w naszym portalu zawsze znajdzie się miejsce dla promocji ciekawych inicjatyw czy relacji z wydarzeń stricte integracyjnych, szkolnych, kulturalnych, czy turystycznych.

To co robimy to nasza pasja, dlatego zawsze staramy się swoją pracę wykonać z dużym poświęceniem, nieustannie zwiększając możliwości i funkcjonalności Dziennika Prudnicka.pl. Zdajemy sobie przy tym sprawę, że być może daleko nam do ideału i w tym miejscu przepraszamy za wszelkie błędy. Proszę wierzyć, że chcielibyśmy popełniać ich jak najmniej.

Proszę pamiętajcie Państwo, że Dziennik Prudnicka.pl został przygotowany przede wszystkim z myślą o Was. Czymże byłoby tworzenie gazety jeśli nie cieszyłaby się ona zainteresowaniem czytelników. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie Państwa oczekiwania są ogromne, dlatego zapraszamy i zachęcamy do kontaktu z naszą redakcją. Proszę napisać, czego oczekujecie od nas, jak wyobrażacie sobie Państwo Dziennik Prudnicka.pl? Co dodać, jakich materiałów powinno być więcej na naszych stronach, aż wreszcie o czym powinniśmy jeszcze pisać?

Prowadzenie Dziennika Prudnicka.pl to spełnienie naszych marzeń.

Historia Dziennika Prudnicka.pl

  • Serwis wystartował w dniu 4 października 2010 roku o godzinie 21:00.
  • W maju 2011 roku odnotowano półmilionowe odwiedziny serwisu
  • Prudnicka.pl patronował pierwszym ważnym inicjatywom w okolicy. Były to turniej gier komputerowych LAN WARS w Lubrzy, następnie Festiwal "Jedno Koło" w Chrzelicach oraz impreza turystyczna pt. "Racławicka Pętla Przygraniczna".
  • 15 sierpnia 2011 roku uruchomiono drugą wersję portalu. Pojawiła się możliwość dodawania ogłoszeń i reklam. Poprawiono grafikę, dodano wiele nowych materiałów.
  • 27 stycznia 2014 roku uruchomiono trzecią, niezwykle nowoczesną wersję Prudnicka.pl. Kod serwisu napisano od podstaw. Wykorzystano technologię skalowalności. Dzięki niej strona dostosowuje swój wygląd do indywidualnych ustawień ekranowych czytelnika.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dziennik Prudnicka.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism.
Kopiowanie, wykorzystanie, powielanie materiałów dostępnych w serwisie wymaga pisemnej zgody redakcji.
Pomysłodawca serwisu: Stanisław Stadnicki

Projekt i wykonanie: WebInspiracje.pl Stadnicki.pl Projektujemy strony internetowe.

Polecamy:

  • Raclawice.Net
  • KolejPodsudecka
  • Stanisław Stadnicki
  • Do Przodu
  • WebInspiracje